Casa de MM - Tiny Houses 

Jsme 2 nadšenci pro dřevostavby a velmi se nám líbí spojení kvalitní dřevostavby a mobility. Proto se zaměřujeme na realizace mobilních domků, které jsou celoročně obyvatelné a přitom mají do 3,5 t a je možné je zapojit za auto a vyrazit na silnice.

S Vaším novým domkem pak není problém měnit lokace a postavit si chatičku skoro kdekoli (klidně i na zahradě) bez nutnosti stavebního povolení, ale s kompletním komfortem Vašeho domu. 

Ať už do kempu, k moři nebo na firemní dovolenou - naše domky přesunete kamkoliv budete chtít a budou Vám sloužit mnoho let.

Neděláme ale jen domky na kolech, ale rádi vám vyrobíme domek pro usazení na betonové patky. Vše připravíme v dílně podle vašich představ a dovezeme na nákladním autě až k vám. Takové domečky připravujeme do max. velikosti 9,5m délky a 3,5m šířky a max . výšky 4m od země. 

Jsme schopni připravit i pojizdné sauny, pergoly, dřevěná obložení domu, včelíny a jiné typy objektů ze dřeva, u kterých oceníte mobilitu nebo kvalitní práci ze dřeva.

We love the synergy of high quality living and mobility. Our houses are 3,5t so its ready to run on the roads with advantage of wooden house and all year usability. Place it to any campsite in the summer and move it to other location for winter. Are you looking for new high quality living, where you dont need to invest hundred thousands of EUR? We could be your choice. 

inPage - webové stránky s AI, doménawebhosting